Η 51χρονη ηθοποιός αυτές τις ημέρες απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές στην Κρήτη, ενώ μοιράζεται συχνά με τους διαδικτυακούς της φίλους στιγμιότυπα χαλάρωσης στην οποία την βλέπουμε άβαφη, αποδεικνύοντας έτσι πως η ομορφιά δεν έχει ηλικία και πως η ίδια δεν έχει καμία ανάγκη να «κρυφτεί» πίσω από ένα μακιγιάζ.
Αυτό έκανε και χθες η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου, η οποία πόζαρε στον φωτογραφικό φακό χαλαρή και όχι στημένη όπως κάνουν πολλές διάσημες και μη γυναίκες, φορώντας το μπικίνι της και χωρίς ίχνος μακιγιάζ ή ρετούς, όπως αναφέρει και η ίδια στην ανάρτησή της. Εξάλλου δεν το έχει ανάγκη, καθώς διαθέτει ένα από τα πιο καλλίγραμμα σώματα της εγχώριας σόου μπιζ.
![](https://olagiatingunaika.gr/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://olagiatingunaika.gr/wp-content/uploads/2019/07/alexandra-palaiologou-bikini-2019-16-07.jpg&nocache=1)
«Αγαπάμε τις ατέλειές μας», έγραψε επίσης η ηθοποιός, στέλνοντας έτσι ένα μήνυμα σε όλες τις γυναίκες που δεν νιώθουν καλά με το σώμα και τον εαυτό τους γενικότερα.