Όταν ο χρόνος περνάει και αφήνει τα σημάδια του

Advertisements

 

Η νέα «πρόκληση» στα social media που ξεκίνησε τον τελευταίο καιρό από την Αμερική, έχει το hashtag #10yearchallenge, και κάνει τον γύρο του Διαδικτύου. Συγκεκριμένα πρόκειται για μια νέα τρέλα που «χτύπησε» τους σταρ στο Instagram και στο Facebook με τους ίδιους να κάνουν ένα «ταξίδι στον χρόνο» αναρτώντας φωτογραφίες τους πριν από μια δεκαετία και συγκρίνοντας τες με το σήμερα.

 

Πολλοί διάσημοι σταρ έχουν «ανεβάσει» φωτογραφίες τους, με κάποιους να δείχνουν πόσο έχουν αλλάξει ενώ κάποιοι άλλοι θέλουν για να δείξουν ότι μετά από 10 χρόνια είναι πιο γυμνασμένοι και πιο όμορφοι από ποτέ. Δείτε μερικούς σταρ που ανταποκρίθηκαν στην πρόκληση των 10 ετών.

Advertisements

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

#10yearchallenge #challengeaccepted ♥️

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jennifer Lopez (@jlo) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

challenge accepted ? #glowupchallenge #howharddidaginghityouchallenge

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Janet Jackson (@janetjackson) στις

Advertisements

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

2009/2019 challenge

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από @ amyschumer στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Now THAT is a #10YearChallenge Be authentic to yourself ?

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

#10yearchallenge

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη diplo (@diplo) στις

Advertisements

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Is it too late for the #10YearChallenge? ?@jill.greenberg/@johnrussophoto

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Viola Davis (@violadavis) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

#10yearchallenge even tho it’s more of a before and after or #tb lol #JamaicanGyal ??? 2001 vs 2019

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) στις

 

Advertisements

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Time sure does fly when you are having fun!! #10YearChallenge

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Apparently there is more! ?? The Perks of Being a Wallflower. ? #thechallengeissurviving

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Madonna (@madonna) στις

 

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

A decade and a buzz cut later ?‍♀️ #10YearChallenge

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kate Hudson (@katehudson) στις

Advertisements

 

Πηγή

Advertisements